Zauważyłeś błąd? Masz sugestie jak ulepszyć naszą stronę? Pisz: gmina.lututow@gmail.com
Informator gospodarczy

Aktualności

Turniej wiedzy o piłce nożnej

[ 2017-12-11 ]

Od ponad dwudziestu lat w grudniowy wieczór spotykają się miłośnicy wiedzy sportowej z terenu  gminy Lututów na corocznym turnieju. W roku 2017 tematyką turnieju była współczesna piłka nożna. Po zaciętej walce, testach eliminacyjnych i rozgrywkach systemem pucharowym zwycięzcą turnieju został Leszek Potomski, a na drugiej pozycji uplasował się Sebastian Łuczak. Półfinalistami turnieju byli Paweł Gwiazdowski i Szymon Kasprzak. Na ćwierćfinale turniej zakończyli Sławomir Pawlak, Damian Łuczak, Krzysztof Szymański i Kamil Łuczak. W kategorii juniorskiej pierwsze miejsce wywalczył Dominik Bartoszek, a na drugiej pozycji uplasowała się Anna Faltyńska, byli to najmłodsi uczestnicy turnieju mający po jedenaście lat. Puchar i nagrody wręczał Wójt Marek Pikuła i organizatorzy turnieju Robert Majchrowicz i Mirosław Grela, którzy ułożyli ponad 130 pytań o tematyce piłki nożnej.